Instagram Envy: Šī nedēļa Celebs vietnē Instagram

Instagram Envy: Šī nedēļa Celebs vietnē Instagram

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Galvenā Redaktore | E-mail

Šonedēļ mūsu iecienītākās svētku dienas bija aizņemtas, kā parasti, eksotiskās vietās pavadot pasakainos tērpos. Mēs pārbaudījāmies pakalpojumā Instagram, lai redzētu, vai mums ir kaut kas, ko mēs varam kopēt pašiem. Šeit ir mūsu mīļākie foto no nedēļas!

Taylor Swift uzņēmis kādu spīdumu viņai 1989 Preses ceļojums varavīksnes glitter svārki.

Taylor Swift (@ taylorswift) ievietotais fotoattēls, 2010. gada 10. oktobris plkst. 6:08 PDT

J. Crew vienmēr nevainojamā Jenna Liona valkāja savas preču zīmes negabarīta spilvenus ... un vēl lielāku vēstījumu.

Fotoattēls, kuru ievietoja Lena Dunham (@lenadunham), 2011. gada 10. oktobrī plkst. 5:23 PDT

Mindy Kaling apraksta šo izskatu kā "diskotēka karaliene, kas ir izrādījusi izklaides advokātu."

Foto: Mindy Kaling (@ mindykaling) ievietojis 2014. gada 10. oktobrī plkst. 16:35 PDT

Neil Patrick Harris valkāja šos mirdzošos lakatus (lai kur citur?) Karājas ar Eltonu Džonu par labu.

Neil Patrick Harris (@ intagranph) ievietotais fotoattēls, 2010. gada 10. oktobris plkst. 8.26 PDT

Kritstens Ritter glammed par izskatu "Late Night".

Foto, ko ievietojis Krysten Ritter (@therealkrystenritter), 2011. gada 10. oktobrī plkst. 11:31 plkst.

Dženifērs Hadsons sagatavots par Halovīni gotikas melnā krāsā.

Jennifera Hadsona (@iamjhud) ievietotā fotoattēls, 2010. gada 10. oktobris plkst. 8:58 PDT

Reese Witherspoon turēja to ikdienišķu zābakos un fedora.

Fotoattēls, kuru ievietoja Reese Witherspoon (@reesewitherspoon), 2010. gada 10. oktobrī plkst. 15:10 plkst. 15:00

Kim Kardashian nevarēja rūpēties par to, ka pēc Darba dienas nezaudē baltu.

Foto, ko ievietojis Kim Kardashian West (@kimkardashian), 2011. gada 10. oktobrī plkst. 12:19 PDT

Lady Gaga pielāgota brīnišķīgam zelta brīvdienām.

Foto, ko ievietojis @ladygaga, 2010. gada 10. oktobrī plkst. 19:50 PDT

Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, Vanesa Hudžens eksperimentēja ārzemēs ar dziļu purpuru lūpu krāsu.

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) ievietotais fotoattēls, 2010. gada 10. oktobris plkst. 10:32 PDT

Dalīties Ar Draugiem

Saistītie Raksti

add