Instagram Envy: šī nedēļa svinībās Instagram

Instagram Envy: šī nedēļa svinībās Instagram

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Galvenā Redaktore | E-mail

Šonedēļ mūsu iecienītākās svētku dienas bija aizņemtas, kā parasti, eksotiskās vietās pavadot pasakainos tērpos. Mēs pārbaudījāmies pakalpojumā Instagram, lai redzētu, vai tur ir kaut kas, ko mēs varam kopēt pašiem. Šeit ir mūsu mīļākie foto no nedēļas!

New Yorker Taylor Swift ieņēma viņas blondu komandu - Kate Upton, Amanda Seyfried, "draugs" uz Kniksu spēli:

Taylor Swift (@taylorswift) ievietotā fotogrāfija, 2014. gada 11. novembris plkst. 19.42 PST

Tia Mowry atklāja viņas jaunās pīnes:

Tad tas notika ar #protectionstyle #braids à ¢  ¤    Â

Tiadmowry (@tiadmowry) ievietota fotogrāfija 2014. gada 11.novembrī plkst. 14:39 PST

Mindy Kaling viņai piešķīra aplauzuma gudrību sievietēm ar tumšu ādu (un mums ir daži mūsu pašu reccs!):

Meitenes ar tumšu ādu dažreiz jautā, kāda kosmētika man tiek izmantota šovā. Mana grima māksliniece @cindy_j_williams mīl šos četrus! Nars Makao, Armani 3, Kevyn aucoin šķidrā aerosols lq14, YSL 5D 70. Nedēļas nogalēs es braucu apkārt ar Bobbi Brown pamatsastāvdaļu 6,5 kā korektoru.

Foto: Mindy Kaling (@ mindykaling) ievietojis 2014. gada 11. novembrī plkst. 7:15 PST

LiLo dalījās savā izpratnē:

Dimanti ir meitenes labākais draugs œ ¸ ¸ ¸ â € œ ° â € ™ â € "à ° ÅÈÅââ¬, jo īpaši, ja jūs nopelnāt tos pats. Amour à ° ŸŽâ,¬Ã ° Ÿ⠀ ™ â € "à ° ŸŽâ,¬

Fotoattēlu publikācija par Lindsay Lohan (@lindsaylohan) novembris 11, 2014 plkst. 8:42 PST

Lena Dunham sniedza vēstījumu ~ haterz ~.

Fotoattēls, kuru ievietoja Lena Dunham (@lenadunham), 2011. gada 11. novembrī plkst. 13:17 PST

Taylor Swift nomainīja savu uzacu spēli uz vāka brīnumzeme mag.

Loving stipra uzacu spēle @ taylorswift @ wonderlandmag #whereistheeyebrowemoji

Fotoattēls, kuru ievietoja Cara Delevingne (@caradelevingne), 2011. gada 11. novembrī plkst. 5:50 PST

Baltās nama vizītes laikā Rihanna velvēja Olīviju Pāvu (lai gan mēs visi zinām, ka gladiators nekad neuzņems druku):

#heyAbby

Fotoattēls, kuru ievietoja badgalriri (@badgalriri), 2014. gada 11.novembrī plkst. 15:09 PST

Un visbeidzot, vai jūs domājat, ka es neatcelsšu Kim Kardashian? Priecājieties, ir lieliskas nedēļas nogales!

Papīra žurnāls jauna vāka brīdinājums! â € "tik gods strādāt ar leģendāro ã € œÂ · Jean-Paul Goude !!!! Nošaut to Parīzē. Can not wait, lai jūs redzētu visu jautājumu à ° Ÿâ "¢ Ë †

Ein foto die ir ģeoplastmasas durvis Kim Kardashian West (@kimkardashian) gada 11.novembrī plkst. 6:12 PST

Dalīties Ar Draugiem

Saistītie Raksti

add