Instagram Envy: Šī nedēļa Celebs par Instagram

Instagram Envy: Šī nedēļa Celebs par Instagram

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Galvenā Redaktore | E-mail

Šonedēļ mūsu iecienītākās svētku dienas bija aizņemtas, kā parasti, eksotiskās vietās pavadot pasakainos tērpos. Mēs pārbaudījāmies pakalpojumā Instagram, lai redzētu, vai mums ir kaut kas, ko mēs varam kopēt pašiem. Šeit ir mūsu mīļākais picts no nedēļas!

Reese Witherspoon iznāca no rakstzīmes kā tālsatiksmes ceļotājs un atpakaļ pilnīgi glam aplauzums "Wild" pirmizrāde:

Fotoattēls, kuru ievietoja Reese Witherspoon (@reesewitherspoon), novembris 11, 2014 7:03 am PST

Lena Dunham parādīja viņas galvas un pirkstu leopards drukā:

Foto, ko ievietoja Lena Dunham (@lenadunham), 2011. gada 11. novembrī plkst. 10:14 PST

Lindsay Lohan pievienojās viņas darbam David Mamet's "Speed ​​of the Plow" Londonas West End:

Foto: Lindsay Lohan (@ lindsaylohan) ievietojis 2014. gada 11.novembrī plkst. 6:17 PST

Beyoncé kopīgo ģimenes attēlu no Solange kāzām:

Foto: Beyoncé (@beyonce) ievietojis 2014. gada 11.novembrī plkst. 8:17 PST

Kim Kardashian's izskatās šonedēļ svārstījās no tame ...

Foto, ko ievietoja Kim Kardashian West (@kimkardashian), 2011. gada 11. novembrī plkst. 13:29 PST

... cieši:

Foto, ko ievietojis Kim Kardashian West (@kimkardashian), 2011. gada 11. novembrī plkst. 13:25 PST

Lady Gaga tērpušies par rave:

Foto, ko ievietojis @ladygaga, 2014. gada 11.novembrī plkst. 16:18 PST

Pat Miley Cyrus dod sev manikīru:

Miley Cyrus (@ mileycyrus) ievietotais fotoattēls 2014. gada 11. novembrī pulksten 10:00 PST

Un visbeidzot, The Babysitters Club (pazīstams arī kā Taylor Swift un Selena Gomez) bija viņu iknedēļas sanāksme.

Taylor Swift (@ taylorswift) ievietotā fotogrāfija 11.novembrī 2014. gada 11.novembrī plkst. 12.49 PST

Dalīties Ar Draugiem

Saistītie Raksti

add