Šī sieviešu atkarība no kopējā ādas kopšanas produkta ir atstājusi savu ādu neapstrādātu un apdegušu

Šī sieviešu atkarība no kopējā ādas kopšanas produkta ir atstājusi savu ādu neapstrādātu un apdegušu

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Galvenā Redaktore | E-mail

Kad es pirmo reizi ieraudzīju Anglijas 50 gadus vecās Juli-Anne Coward bildes, mani pazaudēja vārdiem. Kas, iespējams, varētu notikt, lai padarītu viņas ādu izskatu tādā veidā, un vai tas ir dīvains nelaimes gadījums vai stāvoklis, kas notiek biežāk nekā mēs zinām? Te ir viņas stāsts, kā arī atsauksmes no top dermatologiem.

Ikdienas pasts ziņojumi, Coward atzīst, ka ir atkarīgi no steroīdu krēmi lielāko daļu dzīves, pēc tam, kad māte sāka ārstēt viņu ar viņiem tikai trīs mēnešus vecs, lai palīdzētu nomierināt viņas niezoša ekzēma. Gadu gaitā, mēģinot noveikt krēmus, Coward sāka cīnīties ar "aktuālu steroīdu izņemšanu", kas viņai atstāja sāpīgu un plaušu ādas iekaisumu (skatīt šeit un šeit). Vienā brīdī viņa teica, ka viņas ķermenis tika pārklāts ar "neapstrādātiem plāksteriem un kausiem".

"Jo ilgāk es esmu bez viņiem, jo ​​labāk es kļūšu," teica Coward Ikdienas pasts. "Tas bija patiešām emocionāls, es raudojos un raudāja, jo es nevarēju ticēt, ka tas notika ar mani. Es baidījās arī par izredzēm uz to, kas arī nāca, bet es zināju, ka man vajadzēja atdot krēmus, lai to vienreiz apturētu un visiem. Katru dienu tagad es jūtos labāk un labāk. Es gribu teikt citiem, ka es saprotu, ka steroīdu krēmi nāk no biedējošas, taču atbalsts ir tur [viņa pievienojās tiešsaistes atbalsta grupai, Starptautiskajai aktuālas steroīdu atkarībai Tīkls, 2016. gadā]. Es noteikti redzu progresu. Man izdevās četras jūdzes staigāt pa citu dienu, kas ir kaut kas, ko es gadu laikā neesmu paveicis. " Iemesls? Bailīgs saka, ka viņai bija tik daudz sāpju, viņa diez vai varēja uzlikt drēbes, un, kad viņa to darīja, viņai bija jānēsā tās iekšpusē, lai šuves neradītu ādu.

Kad bailis sasniedza viņas 20 gadu vecumu, viņa katru dienu izmantoja nelielu devu steroīdu krēmu, lai saglabātu viņas ādu dzidru, bet, kad viņa to pārtrauca lietot, viņas āda atkal uzliesmoja. "Tas gandrīz jutās kā atkarība. Ja es to nepiemērotu, mana āda sāks degt. Vienīgais veids, kā es to aprakstīt cilvēkiem, ir tas, ka man šķiet, ka manas drēbes ir izgatavotas no nātres un pilns ar mazuļiem. baidoties iztukšot krēmu. "

Lai uzzinātu vairāk par "steroīdu krēma atkarību", es vērsos pie Beverlija Hīles, CA, dermatologa Rhonda Rand, MD un Ņujorkas dermatologa Adebola Dele-Michael, MD. Lūk, ko viņi teica.

Saskaņā ar Dr Rand teikto, lokāli steroīdi strādā, lai sašaurinātu asinsvadus, kas izraisa mazāk apsārtumu un kairinājumu. Tādēļ ir lietderīgi tiem, kas tos izmanto, lai augtu "pievienotu" viņiem, jo ​​krēmi padara viņu ādu izskatu un justies labāk. "Es redzu pacientus ar ādas problēmām, kuras radās, lietojot aktuālus steroīdu krēmus tik bieži, kā ik pēc pāris nedēļām. Kaut arī šis gadījums ir ārkārtējs (ir grūti pateikt, kas notiek tikai, aplūkojot viņas bildes un neveicot atbilstošu eksāmenu), steroīds Krējuma pārmērīga lietošana vai ļaunprātīga lietošana ir daudz biežāka nekā jūs domājat. Tātad šī sievietes lieta rada svarīgu tēmu par steroīdu krēmu lietošanu. "

Kā paskaidroja Dr Dele-Michael, "cilvēki var kļūt atkarīgi no aktuāliem steroīdiem, jo, lai gan viņi var ārstēt noteiktas ādas slimības, steroīdu krēmu lietošanas pārtraukšana var izraisīt atsitiena efektu, ja cilvēka āda var palēnināties pat sliktāka par sākotnējo ādu Tas var būt biedējoši un izraisīt to, ka cilvēki turpina lietot aktuālo steroīdu. Tas ir iemesls, kāpēc vajadzētu meklēt zināma valde sertificēta dermatologa zināšanas par ādas izsitumiem. Ilgtermiņa vietējo steroīdu lietošana var padarīt ādu trauslu , izraisot to viegli saplēst un sasitot, kā arī padara ādu vairāk pakļautas infekcijām. "

Abi ārsti piekrīt, ka, tā kā ir pieejams daudz dažādu steroīdu krēmu (un septiņām dažādām steroīdu kategorijām), ir svarīgi apmeklēt dermatologu, kas ir sertificēts uz kuģa, nevis primārās aprūpes ārstu. "Ja persona izmanto pārāk daudz steroīdu krēma vai tāda, kas ir pārāk spēcīgs ādai, var rasties komplikācijas," saka Dr. Rands. "Vispārējie ārsti var nebūt informēti par šiem produktiem raksturīgajām stiprām un ieteiktām. Esmu dzirdējis arī no pacientiem, ka viņu farmaceiti izlēma par cenu, kas viņiem piešķirti citam krēmam, un tas ir arī bažas. Visticamāk farmaceiti arī nav informēti par šīm krēmām raksturīgo īpatnību.Tomēr, lietojot to pareizi, steroīdu krēmi var būt kopējs spēļu mainītājs un pat palīdzēt glābt cilvēku dzīvību. "

Dalīties Ar Draugiem

Saistītie Raksti

add